Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 06.04.2012 08:51:03

Němečtí pinčové a kříženečkové

NAŠE RODINA

    NAŠE RODINA

                                                    

                                           Terry           Darra

                                                            gif pro nás od

                                              http://www.yorkybar.estranky.cz/

                                                       

CHOSÉ- 

 nebo-li Pepíček. Přišel do rodiny v září 2005. Je to náš uvřeštěný papoušek. Mluvit to ne, ale píská o sto šest. Jen co se rozední začne a nezkončí, dokud není tma. Strašně rád nás provokuje a klove do drápků a do oušek. Jen počkej Chosé...není všem dnům konec.

ARCHIE -   

           jeden ze sourozenců Jerryho, proto i datum narození má stejné, jako Jerry 18.5.2002.  Bohužel se nevidíme tak často, jak by jsme chtěli. Odstěhoval se ze svou lidskou smečkou do Kladna, ale když přijede, tak spolu řádíme. Přemluvili jsme ho na cvičení a teď pan měšťák chodí s námi a světe div se - ono mu to jde a dokonce ho to i baví.

Archie podstoupil ze zdravotních důvodů kastraci, přejeme mu brzké uzdravení a samozřejmě, aby ty problémy zmizeli a už ho netrápily.

DARRA -

           další ze sourozenců Jerryho. Jeho mladší sestřička, které doma říkáme Darča nebo Darinka. Jako jediné štěňátko se narodila z jiným datumem. Její bráškové to stihli 18. května, jen Darča si počkala a narodila se až 19. května ve 4 hodiny ráno. Před ní nesmí nic zůstat na stole. To je hned na něm a všechno zbaští..panička už je opatrná. Teda skoro...zrovna nedávno, když vedla tetu Aginu vyvenčit, tak nechala v kuchyni otevřeno a Darča toho využila a zbaštila paniččce těsto na koláče. Nejvíc Darču asi štvalo, že to nestihla všechno.

Důležitým datumem v jejím životě je i 2.3. 2004, kdy porodila 2 miminka.

                                                                   

TERRY -

            doma jí říkáme Terenka, nebo Terente. Je dcerou Jerryho. Narodila se 2.3. 2004. Hodně ráda papá a to se na ní podepsalo. Taky je hodně vzteklá a nesmí nikdo na dvůr, teda nějaký cizák. Hned má po nohavicích, nebo v létě je to nechtěná depilace. Hlavně u chlapů se vyřádí. Nerada se mazlí. Asi by jí to ubralo na autoritě, kterou dává dobře znát Darči. Zkoušela to i na babičku Kelly, ale bohužel nemá šanci, Kelly  je silnější.

                      

                              VZPOMÍNÁME

AGINA -

             teta Agina je vlčák, tedy německý ovčák. Narodila se 7.5.1995. Je to už vlastně babička,  s námi už nechodí na procházky, ani už s náma neběhá. Má nemocné nožičky. Je to učiněný andílek. Je hodná a neublížila by žádnému človíčkovi. Prostě celá maminka Rita, která bohužel už není mezi námi.

BOJAR + RITA + BEN                             

             bohužel tito strejdové a teta už nejsou mezi námi, ale pořád na ně vzpomínáme. Bojar a Rita byli němečtí ovčáci a Agina je jejich dcera. Ben byl německý krátkosrstý ohař.

Určitě si dovedete představit, jak to vypadalo, když jsme se všichni vydali na procházku. Psí útulek byl proti nám jen čajíček. Teď už chodíme jen v pěti a naši páníčkové. A někdy se k nám přidá i Archie, když přijede na prázdniny.

TOPlist