Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 06.04.2012 08:51:03

Němečtí pinčové a kříženečkové

o Benym

           

                                         

 

                                     

Jmenuji se Ben a narodil jsem se 10.12.2007. Maminka je kříženka dalmatina a ohaře a já jsem kříženec bůh ví čeho. Doma jsem byl ještě s bráškou a maminka měla co dělat, aby nás dva uhlídala a aby se vůbec dostala k misce s papáním, protože jsme oba byli hodně velcí jedlíci. Pak mi jednoho dne bráška zmizel a já zůstal sám. Pro něj si přišla nová rodina a mě nikdo nechtěl. Bylo rozhodnuto, buď já a nebo maminka, ale zůstane jen jeden. No a pak se objevil jeden pán a myslím si, že přišel včas. Vzal mě do náruče a odnesl mě od maminky. Oknem mě dal nějaké paní do náruče a kolem ní poskakovali další čtyři pesani ..ty jo..tolik kamarádů jsem ještě neviděl. Ta paní mě pustila na zem, prý abych se seznamil. Já to bohužel nepochopil a vlezl za první skříň, kterou jsem uviděl. Dalo jim to hodně práce, mě dostat ven. Mezitím se paní dozvěděla, jaký osud mě čekal. Potlačila slzu a začala jednat. Pak jsem se poprvé vezl autem a bylo to super..co jsem všechno neviděl. Ani jsem se nenadál a už jsme stáli. Vzali mě do náruče a když mě postavili na zem, už kolem mě hopsalo celkem 6 psů. Prý to bude moje nová rodina. Teda takovou smečku kolem sebe..to mi může kde kdo závidět. Nebudu se nudit. Ale ještě nebylo vyhráno. Přišla nějaká paní a prý..Proboha co to zase máte?..krátké vysvětlení a panička byla na naší straně. Ten nejtěžší úkol nás ještě čekal. Velmi tvrdý oříšek ..Páneček...

Zkrátím to..trvalo to asi dvě hodiny, ale nakonec jsem si pánečka získal..položil jsem si packy a hlavu na jeho stehno a svýma psíma očima jsem se mu díval do tváře..pak se sehnul a vzal si mě na klín..bylo vyhráno a já se mohl přestat přetvařovat a tak jsem začal útočit na stůl, kde bylo jídlo. Vyžebral jsem si pár koláčků, protože jsem dělal, jak moc jsem hladný..Pak jsem dostal první sprchu a taky svůj první pelíšek. Rozvaloval jsem se na koberci a v pelíšku..to bylo labůžo..to jsem se dostal do bezva rodiny. Co víc si pejsek může přát.

Taky mám slíbeno, že pokud nebudu jako koule, budu jezdit s pánečkama na cvičák a budu cvičit agility. Dastík říkal, že je to bezva a Jerrymu panička chytila čumák, aby nekecal..no nevím, snad někdy hodíme štěk o jeho cvičení.

Zatím stačí..víc se budete dozvídat v rubrice Co je u nás nového...tak pokračujte....

PSBen začal v dubnu 2008 cvičit agility. Zatím ho to baví a panička doufá, že to tak i zůstane, jen se bojí jeho výšky. Zatím se zastavil na medíkové výšce, ale vypadá to, že není všem dnům konec a také jeho výška není konečná. Tak uvidíme..necháme se překvapit...

Takže se z našeho Beníka stal chtě nechtě large. Jeho výška poskočila a v kohoutku má 48 cm. Zatím skáčeme miminkovské smolíky a ty nám jdou..horší to bude, až je začneme zvedat. Beníka stále agi skotačení baví a panička je samou radostí vedle..jen aby mu to zůstalo i s rostoucí výškou překážek.

 

 

TOPlist