Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 06.04.2012 08:51:03

Němečtí pinčové a kříženečkové

tabulka úspěchů a neúspěchů

                                                  2010

místo datum zkouška agility jump součet závod rozhodčí
Brno    4.místo dis  disk    OZ p.Podmolová 
Kostelany 20.3. ----- 7. místo disk. ----- NZ p. Podmolová
Hodonín 27.3.            
Třebíč 5.4. 3.místo disk. disk ----- OZ p. Z. Spolek
Vilémovice 10.4.           p. Lukáčová
Blansko 11.4. ---- disk. 5.místo ------ NZ p. Rajštlégrová
Šlapanice 17.4. disk. jump I. 8. místo 12. místo zkouška II. 2. místo   p. Podmolová
Blansko 2.5.   disk 4.místo   NZ p. Rajtšlégrová
 Hrušky  9.5.  2.místo  12.místo  10.místo    OZ  p. Podmolová
 Kladno 22.5.             
Kladno 23.5            
Blansko 6.6.            
Brno 12.6. 4.místo 11.místo 9. místo   OZ p. Pánková
Hodonín 26.6.  3.místo disk  disk   OZ p.Vakonič
               

 

                                                    

 

2009

 

    zkouška agility jumping součet   rozhodčí
Třebíč 24.1.2009           p. Diviš
Třebíč 8.3.2009 4.místo         p. Podmolová
 Hodonín  4.4.2009  37.místo  disk. 6.místo   ----  NZ  M. Konečná
Třebíč  13.4.2009 disk.  24.místo  disk.     OZ  p. Pánková
 Veselí n. Moravou      disk. 7.místo     NZ  p. Ševčík
Kladno 30.5.2009            p. Lukač
Kladno 30.5.2009            p. Lukačová
Hodonín 4.7.2009  jump.  1. místo    ------  OZ  p. Podmolová
Brno  11.7.2009      2.místo      p. Vaškebová
Hodonín 1.8.2009           p. Vakonič
Chvalnov 8.8.2009 disk. 18.místo disk.   OZ Ch. Olsen
Chvalnov 9.8.2009 disk. disk. disk.   OZ p. Glabazňa
Holešov 15.8.2009 ------- 3.místo       p. Podmolová
Hrušky 30.8.2009 disk. 12.místo disk. ------ OZ p.Podmolová
Kroměříž 6.9.2009 1.místo disk disk ------ OZ p. Glabazňa
               

 

 

 

 

Happy Dog Day ve Bzenci 6. října 2007

Výstava - 2. místo

Podoba pána a psa - 3. místo

Agility - diskvalifikace

Pejsek šikula - ?

 

 

    zkoušky agility jumping součet   rozhodčí
Hodonín 10.11.2007 --------- 1. místo 1.místo 1. místo KZ- kateg. štěňátka Martina Konečná
 Brno VFU  6.4.2008  -------    1. místo    KZ- kateg. štěňátka  Zuzana Fišerová
 Šlapanice  26.4.2008  hra - 6. místo  1.místo 1.místo   1.místo  NZ- kategorie štěňátek  Vendula Macková
 Kladno  25.5.2008  ---------  6. místo  ---------  6. místo  NZ - kategorie štěňátek   ???
 Třebíč  29.6.2008  hra 12.místo  1.místo 3.místo  1.místo   KZ - začátečník  
 Blansko  27.7.2008  hra ?  disk.  13.místo  --------  NZ - začátečník  Hana Rajtšlégrová
 Hodonín  15.8.2008  9.místo  disk.  disk.  --------  OZ- LA1  Lenka Pánková
 Zlín  23.8.2008  disk.  disk.  15.místo  -------  OZ-LA1  Jiřina Máčková
 Blansko  31.8.2008  -------- 3.místo  7.místo   -------- NZ - LA1   Hana Rajtšlégrová
 Prostějov  7.9.2008  disk.  disk.  22.místo  ------- OZ - LA1   p. Noga
 Brno 13.9.2008           OZ- LA1  
Hodonín 20.9.2008  1.místo 1.místo  2.místo  1.místo  NZ - pokročilý  Jarka Hřebačková
Blansko 28.9.2008  ---------- 4.místo  disk.  -------  NZ -závodníci Hana Rajtšlégrová
 Hrušky  5.10.208  9.místo disk.  16.místo     OZ  p. Podmolová
 Chvalnov  11.10.2008  2.místo  disk.  25.místo    OZ  p.Glabazňa
Chvalnov 12.10.2008 6.místo disk. disk.   OZ p.Grygar
 Šlapanice 28.10.2008  6.místo  22.místo  4.místo  9.místo  OZ   p. Podmolová
Hodonín 17.11.2008   3.místo 3.místo   NZ M. Konečná
Hodonín  7.12.2008 Mikulášký sranda závod 6.místo    
Dubňany 27.12.2008 2.místo disk. disk. ---------- OZ p. Grygar

 

NZ- neoficiální závody   KZ- klubový závody   OZ- oficiální zavody

TOPlist